Tišina

MISEL DNEVA

"Če se ne izgubi niti en atom telesa v nič, kako bi se moglo izničiti vse to, kar je duhovnega." B. sl. Alojzij Kozar

Božja beseda

Vir: www.hozana.si

Spoštovani verniki župnije TIŠINA

Od ponedeljka, 12. aprila 2021, velja da se bodo lahko svete maše izvajale v skladu z določilom 30 m2 na osebo oz. člane istega gospodinjstva.

Svete maše v župnijski cerkvi so ob ponedeljkih, sredah in petkih ob 18.00 uri. V cerkvi je prostora za 10 vernikov ali ena družina ali člani skupnega gospodinjstva na 30 m2. Prednost pri udeležbi svete maše imajo domači, ki so naročili sveto mašo in bližnji sorodniki.

V času, ko ni bilo svetih maš z ljudstvom smo opravili maše po naslednjih namenih, ki niso bili oznanjeni:

za + Bokan Karela in Marijo iz Krajne

za + Franca Šinko (žena Marija z hčerko Renato in vnukinjo Anjo)

za + Avguština Zoltana iz Gederovec

za + Krajnc Marijo iz Tropovec

za + Janeza Lukač (družina Varga Franca)

za + Gumilar Marijo

za + Krpič Terezijo iz Sodišinec

za + Jožefa Gomboc iz Krajne

za + Pavlinjek Apolonijo iz Sodišinec

za + Mencigar Justino iz Krajne

za + Jožefo Klement, starše Klement in sina Štefana iz Gradišča

za vernike; za + Debelak Marijo iz Petanjec

Ob nedeljah je sveta maša ob 8.00 uri (tudi pri nedeljski sveti maši imajo prednost domači in bližnji sorodniki, ki so naročili sveto mašo). K sveti maši pridete 10 min pred začetkom. Vstopite pri stranskih vratih. Poskrbite za razkuževanje rok, varnostno razdaljo in zaščitno masko.

Ker zaradi omejitev ni ustrezne dostopnosti do duhovne oskrbe vsem vernikom, je mogoče prejeti sveto obhajilo izven svete maše, vsako nedeljo med 9.00 in 9.30 uro.

Sveto spoved lahko opravite vsako soboto, med 16.30 in 17.30 uro.

Svoj dar za obnovo cerkve na Tišini lahko nakažete na transakcijski račun, ki je odprt pri NLB: 02340-0262548149 s pripisom "dar za obnovo cerkve".

Svete maše po namenih v tednu: 11.4.2021 - 18.04.2021, si lahko ogledate malce nižje, pod zavihkom OZNANILA!

Uradne ure na Tišini - pod zavihkom: O župniji - uradne ure (na vrhu strani).